درباره ما

سرعت پیشرفت تکنولوژی و نفوذ آن به علوم مختلف، بر هیچ‌کس پوشیده نیست. پس جای تعجبی نمی‌ماند اگر امروزه خدمتی به نام دندانپزشکی دیجیتال را معرفی کنیم. شکلی از دندانپزشکی که با کم‌کردن خطای انسانی در مراحل تشخیص، ارائه طرح درمان دقیق‌تر، مراحل لابراتواری و در انتها انجام درمان به کمک تجهیزات و فناوری پیشرفته روز، درمان مطلوب‌تری را برای بیمار رقم می‌زند.

ما اینجا در کلینیک دندانپزشکی آریل، با بهره‌گیری از فناوری دندانپزشکی دیجیتال، تلاش می‌کنیم یکی از کلینک‌های معتبر در این زمینه باشیم. در این مجموعه، به طور کامل تمامی نیازهای مراجعین را در امور مربوط به سلامت و زیبایی دهان و دندان پوشش می‌دهیم.

همکاران ما در کلینیک دندانپزشکی آریل، خدمات مورد نیاز از تشخیص، رادیولوژی و عکس‌برداری، درمان‌های اطفال، درمان‌های پروتز، درمان ریشه، خدمات زیبایی(لمینیت و ونیر)، جراحی، ایمپلنت و ارتودنسی را به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهند.

 

در اینجا با کمک اسکنر داخل دهانی، اطلاعات دندانی شما را به دست می‌آوریم. به کمک فناوری دیجیتال، این اطلاعات در قالب تصویری سه بعدی و دقیق در اختیار دندانپزشک قرار می‌گیرد. یکی از محاسن این روش این است که عکس سه‌بعدی با همان دقت و کیفیت اولیه، می‌تواند به صورت فایل به هر کجای دنیا و برای هر متخصصی ارسال شود.

با توجه به نیاز مراجع، خدمات بعدی در کلینیک دندانپزشکی آریل توسط همکاران ما پیگیری می‌شود. ساخت قالب بدون نیاز به قالب‌گیری با خمیر، به وسیله دستگاه کدکم، یکی از نگرانی‌های بیمار را از بین می‌برد. علاوه بر آن، سرعت و دقت بالای این روش، آرامش بیشتری برای دندانپزشک و مراجع در مسیر درمان دندان می‌آورد.

دندانپزشکی دیجیتال به ما این امکان را می‌دهد که با خیال راحت ادعا کنیم که ما در کلینیک با کمترین میزان درد و خونریزی، فرآیند درمان را پیش می‌بریم. هدف ما این است که یکی از مهمترین دغدغه‌های مراجعین یعنی ترس از دندانپزشکی را در این مجموعه به حداقل برسانیم. علاوه بر آن از آنجایی که تمامی مراحل از قبل دیده می‌شود، پیشبینی‌پذیر بودن کار و درمان را ممکن می‌سازد. این مساله نه تنها برای بیماران آرامش به همراه دارد، که قدرت و تمرکز دندانپزشک را نیز افزایش می‌دهد.

نهایتا اینکه با بهره‌گیری از تکنولوژی دندانپزشکی دیجیتال در اینجا، خیالمان راحت است که خطرات آسیب به لثه، فک و سینوس را به حداقل می‌رسانیم. با اطمینان می‌توانیم بگوییم این کلینیک به افراد مسن و یا دارای بیماری‌های زمینه‌ای مثل دیابت و فشار خون با دقت و خطای کمی خدمت‌رسانی می‌کند. این یعنی شعار ما در کلینیک دندانپزشکی آریل، دقت بالا، سرعت زیاد و کیفیت بی‌نظیر.