خدمات ما
در این مجموعه از تکنولوژی دندانپزشکی دیجیتال در تمامی مراحل تشخیص، عکس‌برداری دندان، روش‌های ترمیم و درمان‌های ریشه استفاده می‌کنیم.
کلیه خدماتی که یک فرد برای داشتن دندانی سالم و زیبا نیاز دارد شامل دندانپزشکی اطفال، ارتودنسی، زیبایی دندان، درمان ریشه، ایمپلنت و حتی رادیولوژی دندان، در این مرکز با هر دو روش سنتی و رایج و دیجیتال توسط متخصصین دندانپزشکی، انجام می‌شود.
رادیوگرافی

تصاویر رادیوگرافی به دندان‌پزشک کمک می‌کند تا مشکلات مختلف دهان و دندان از قبیل پوسیدگی و یا دندان مخفی را تشخیص دهد.

معاینه جامع

انجام معاینه روتین و جامع دندانپزشکی به دندانپزشک کمک می‌کند تا مشکلات مربوط به دهان و دندان را به موقع شناسایی و آن‌ها را برطرف کند.

دندانپزشکی اطفال

دندانپزشک اطفال مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان جامعی را ارائه می‌کند که به طور تخصصی برای گروه سنی اطفال (از نوزادی تا نوجوانی) طراحی شده‌اند. 

ترمیم و زیبایی

برای داشتن یک لبخند زیبا، نیاز به دندان‌هایی زیبا دارید. خدمات متنوع کلینیک آریل در حوزه دندانپزشکی به زیبایی دندان‌ها و ترمیم آسیب‌های آن کمک می‌کنند.

درمان ریشه

از دلایل عمده مراجعه افراد به دندانپزشک، درد شدید و مداوم دندان است که در بیشتر موارد این درد با درمان ریشه یا عصب کشی دندان بهبود می‌یابد.

پروتز

برای حل همه انواع مشکلات دندانی، انواع بسیار متنوعی از پروتزها طراحی شده است که از هر کدام در شرایط مختلف و برحسب نیاز افراد استفاده می‌شود.

جراحی

جراحی دندان یک تعبیر عمومی برای مجوعه‌ای از اعمال دندانپزشکی است که برای اصلاح دندان آسیب‌دیده، جایگزینی دندانی که نیاز به ترمیم دارد و یا تقویت ظاهر دندان استفاده کند.

ایمپلنت

ایمپلنت‌های دندانی جایگزین ریشه‌های دندانی هستند. ایمپلنت‌ها پایه‌ای محکم برای دندان‌های جایگزین مطابق با دندان‌های طبیعی شما فراهم می‌کنند.

ارتودنسی

همه افراد دندان‌های ردیف و منظمی ندارند. درمان ارتودنسی روشی است که از طریق آن دندان‌ها را به نحوی حرکت می‌دهند که ظاهر و عملکرد بهتری داشته باشند.